Ofis Taşıma

ofisBeyoğlu Ofis Taşıma HizmetleriEv taşırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu hız olmalıdır. Beyoğlu Taşımacılık ve Nakliyat olarak işlerimizi hızlı ve titizlikle yaparız. Eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan bize teslim edebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Beyoğlu ve çevresinde ekonomik fiyatlarla taşıma hizmeti vermekteyiz. Evin konumuna göre ihtiyaç halinde asansörlü sistemlerle hızlı ve pratik taşıma gerçekleştirmekteyiz. Müşterimizle anlaşma sağladıktan sonra tüm eşyalar özenle paketleriz. Büyük parçalar sökülerek kırılma ve çizilmelere karşı kaplanmakta ve yeni yerine taşındığında tekrar monte edilir.

Paketleme malzemesi olarak en yeni ve sonuç veren malzemeler kullanılır. Baloncuklu naylon ve oluklu mukavva bu malzemeler arasındadır. Elbiseleriniz bu iş için hazırlanmış özel askılı kutularda taşınır. Evlerde hem büyük hem küçük eşyalar olduğu göz önünde bulundurularak sürekli geliştirasansorlu-tasimacilik-beyogludiğimiz ve yenilediğimi araç filomuz içerisinden size uygun araçlarla servis verilir.

Personellerimizi evinize ya da işinize göndererek eşyalarınızın kapladığı alan, taşıma koşulları ve fiyatlandırma konusunda sizi bilgilendiririz. Ücretsiz olarak verdiğimiz bu hizmet için bize ulaşm
anız yeterli olacaktır.  Piyano ve kasa gibi değerli eşyalarınızda aynı özenle güven içinde yeni yerlerine taşınır. Tüm ürünler taşınma esnasında tarafımdan sigortalanır. Dinamik ve güler yüzlü ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Yorumlar kapatıldı.